Dobrý den mám auto v servisu a není opravené musím něco platit?

Dobrý den mám auto v servisu ale nedokázali ho opravit , musím jim platit? požadují zaplatit strávený čas. to ale takhle můžu platit pořád dokola a auto nebude opravené. Děkuji za rada

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Zkuste si přečíst níže uvedenou diskuzi.

Já osobně bych jim doslova nas*ala. Taky si od Vás můžu vzít auto, nechat ho někde stát a po týdnu vám zavolat, že nevím, co s tím, ale chci zaplatit. Za co byste platil, když závada stále existuje? Ano, jistě, možná nad tím nějakej čas strávili, ale k čemu, když to nevyřešili? Platíme snad automechaniky za vyřešení problému nebo za přemítání o něm? To můžete dělat i vy doma zadarmo.

Zdroj: http://forum.autoforum.cz/view topic.php?f=19&t=573

Další odpovědi:

Pokročilý

Tak pokud jste ho tam dal na opravu, tak bych nezaplatil dokud by nebyla práce hotová. A že neví co s tím je, je pouze chybou servisu. Zadal jste jim jako zákazník zakázku, tak ji musí vyřídit. To je jako kdyby si samoobsluha objednala 100ks rohlíků a pekař by jim řekl, že už je rozprodal, ale ať za ně zaplatí, protože je přece pekl.

Zlatý

Mám známou v autoservisu a ta říká, že pokud by se stalo, že auto neopraví, tak nic neplatíte. Alespoň u nich to tak je.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 669
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.