simbo

Dobrý den mám auto v servisu a není opravené musím něco platit?

Dobrý den mám auto v servisu ale nedokázali ho opravit , musím jim platit? požadují zaplatit strávený čas. to ale takhle můžu platit pořád dokola a auto nebude opravené. Děkuji za rada

Nejlepší odpověď
hawranek

Zkuste si přečíst níže uvedenou diskuzi.

Já osobně bych jim doslova nas*ala. Taky si od Vás můžu vzít auto, nechat ho někde stát a po týdnu vám zavolat, že nevím, co s tím, ale chci zaplatit. Za co byste platil, když závada stále existuje? Ano, jistě, možná nad tím nějakej čas strávili, ale k čemu, když to nevyřešili? Platíme snad automechaniky za vyřešení problému nebo za přemítání o něm? To můžete dělat i vy doma zadarmo.

Zdroj: http://forum.au­toforum.cz/vi­ewtopic.php?f=19&t=­573

Další odpovědi
RedBox

Tak pokud jste ho tam dal na opravu, tak bych nezaplatil dokud by nebyla práce hotová. A že neví co s tím je, je pouze chybou servisu. Zadal jste jim jako zákazník zakázku, tak ji musí vyřídit. To je jako kdyby si samoobsluha objednala 100ks rohlíků a pekař by jim řekl, že už je rozprodal, ale ať za ně zaplatí, protože je přece pekl.

marci1

Mám známou v autoservisu a ta říká, že pokud by se stalo, že auto neopraví, tak nic neplatíte. Alespoň u nich to tak je.