Ignác

Jak roztřídit z jedné složky asi 10 000 fotek podle obsahu do 4 složek?

Dobrý den, mam asi 10 000 fotek v jedne složce a potrebuju je podle obsahu roztřídit do 4 složek.
Poradte mi prosim nejaky program na PC nebo android ve kterém by se dali roztřídit co nejrychleji. (na mobilu si třidění predstavuji tahem do stran, a na pc např, mačkat na num klavesnici 1–4 podle složky) Děkuji

Odpovědi
mosoj

Tak způsob třídění budeš provádět podle toho jak ti přikáže program. Sežeň si program který třídí podle podobnosti obrázku nebo histogramu.

anonym

Dej v nějakém programu zkratku pro „Uložit jako“ – vždy akoráte potvrdíš uložení – v dané složce…