briketka10

Má Amadeus CD1 film 1984 pokračování? Děkuji Vám.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… otázkou je, kolik se toho vešlo na CD, jinak dílka je 160minut, režisérská verze 180 http://www.csfd­.cz/film/2971-amadeus/komentare/ – a co já vím, pokračování nemá …

briketka10

Mc Merkurion

Čekala jsem na další odpovědi, ale to co já jsem si stáhla
má délku pouze 92min. Ne 160min, jinak bych tu otázku
nepokládala. Proto se přeci ptám. To dá rozum.

Mc Merkurion

… no, to si nenapsala, což je chyba >>> protože na Ulo**o je soubor s tímto názvem a délkou 2.52.26 a velikosti 1,5G ale CD2 tam neni …

briketka10

Mc Merkurion

Děkuji Ti moc už stahuji :))