Dobrý den, lze někde stáhnout zdarma demoverzi účetního programu SAP?

Hledala jsem všude možně, ale i po přihlášení na stránkách SAP Czech jsem se dostala jen k textům a videím v angličtině, kterou ovládám pouze pasivně. Potenciální zaměstnavatel mi dá sice možnost zaškolení v tomto programu, ale ráda bych měla alespoň nějakou představu.
Dodatečně děkuji hanulce11 za odpověď na předešlou otázku…Zvládnu práci fakturantky bez předchozích zkušeností? Díky.

Odpovědi
Travis

Tohle by nemohlo fungovat? Nevím, jestli je to ono, ale nějaký SAP to je : http://www.sap­db.org/7.4/sap_db_dow­nloads.htm