Dobrý den, lzde prihlásit auto na jinou osobu než je uvedená ve velkém techničáku při odhlášce.Děkuji

Odpovědi:

Zřejmě myslíš v polopřevodu-převádí se na koho a pak následuje přihlášení na tu osobu.
Tak to nelze. Nejprve přepsat na tu osobu a pak přepsat na další.
Popř. by snad mohlo jít sejít se tam všichni tři-původní majitel, ten v polopřevodu a ten na koho se má napsat a prohlásit na koho to bude.

Bronzový

Pokud jde o polopřevod tak to se bohužel Dědvševěd plete. Jde dortegistrovat na jinou osobu než je psaná v polopřevodu.
Majitel vozu je vždy jen jeden a nezáleží kdo je napsán v TP. Majitel je ten kdo má kupní smlouvu, že auto koupil.
Takže pokud jste auto koupil a jste napsán v polopřevodu a teď jste auto prodal dál, "novej ženich" si může doregistrovat auto rovnou na sebe.

Stříbrný

Lholis,
pan A prodá vozidlo panu B. Splní zákonou povinnost a do 10 dnů nehlási do techničáku pana "B". Ten ale prodá vozidlo panu C, ten pak D a třeba další....
Ten kdo je poslední majitel, třeba pan H jde na evidenci vozidel a musí mít smlouvu (bez ověření podpisu) mezi panem "B" a panem "H". OK?
jasné.
Není zapotřebí, aby páni B až G chodili na úřad.
Pochopil jste to?

Diskuze k otázce

LHOLIS

Ar: Přesně tohle jsem měl na mysli.Auto je odhlášené a v polopřevodu napsané na mě a přihlášení na jinou osobu. Známí mi dluží peníze a chce mi místo toho dát auto,ale ja ho nechci přihlašovat na sebe chci ho hned prodat dál. Takže teda podle vaších slov by s tím neměl být žádný problém.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.