Dobrý den, kdo je zodpovědný za stav a údržbu odtokové roury na dešťovou vodu pod obecním chodníkem? Kdo je majitelem?

Odpovědi
Láďa Varga

Dobrý den za stav a údržbu je zodpovědný majitel nebo najatá firma. Majitele dešťové kanalizace si ale musíte zjistit na uřadě pod který spadáte (pokud se zjistí že za zničení nebo ucpání můžete vy tak musíte následnou opravu zaplatit.

bohyno5

Za stav a údržbu je zodpovědná obec,ta si určí,která firma dešťovou kanalizaci opraví.