anita

Dobrý den,kdo hradí zdravotní a soc. pojištění za pečující osobu je-li opatrovaná osoba hospitalizovaná?

Pečuji o osobu blízkou(maminku-3.stupenˇ)Hradí za mě zdravotní a sociální pojištění stát v době hospitalizace maminky?(2 měsíce-léčebna)

Odpovědi
sejtanka

Ano hradí,jen nebudete pobírat opatrovné po dobu hospitu.Pobyt v nemocnici což je asi 60kč denně,hradíte potom vy.