Dobrý den,kde zjistím(zákon)co je legální a co nelegální,pokud si bu chtít stáhnout např.film z internetu?Děkuji

Odpovědi
Kamil Kretek

bud je to udano až na začátku filmu nebo u popisu

Michal Kole

jednoduše. software pokud to není shareware, freeware, opensource, demo tak se stahovat nesmí

Filmy, hudba z webových úložišt uloz.to, rapidshare.com legální je

Z torentů a P2P sítí je to nezákonné protože zároveň se stahováním sdílíte a poskytujete dalšímu

MichalN

Michal Kole: stahovat z P2P je legální taky, teprve sdílení obsahu, které je pro stahování z P2P nutné už legální není