Dobrý den, jsem ženatý 15 let a začal jsem mít při sexu psychický problém z erekcí u doktora jsem byl a je vše v pořádku

Dobrý den, jsem ženatý 15 let a začal jsem mít při sexu psychický problém z erekcí u doktora jsem byl a je vše v pořádku. Pomůže mi hypnoza a na koho bych se mě obártit?

Odpovědi:

Pokročilý

hypnóza není dobré řešení po prvotním vyšetření. zkus vyhledat sexuologa, vřele doporučuji. samozřejmě záleží odborník od odborníka.

Bronzový

Nemusí se jednat o psychický problém, problém může být i fyzický, oslabený sval PC. Když si podíváte na svou pravou ruku , že se díváte na dlaň, kdy máte všechny prsty natažené, představují tyto prsty erekční úhel pro různý věk - palec do 20 let, ukazováček do 25 let, prostředníček do 30 let, prsteníček do 40 let, a palec do 50 let.
Samozřejmě, že to nemusí platit doslova, ale o něčem to vypovídá. Více v knize Energie na celý den , která se zabývá cvičením tohoto svalu. Přítomnost tohoto svalu si uvědomíme, když jsme schopni zastavit a přerušit močení. Jedná se o svěrač, neboli PC sval. Sval může být ochablý, ale cvičením se dá posílit. A toto cvičení lze provádět ve stoji, v sedě i v leže a nikdo o tom nemusí vědět., že cvičení provádíte. Hlavně je třeba postupovat pomalu a nechtít hned vidět změnu.

Na druhé straně, může být i psychický problém, něco nám na tom druhém vadí a začínáme si to uvědomovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.