kudy

Dobrý den jsem v PID 3stunpně a mám 2stupen bezmovnosti mám nárok na finanční pomoc pro zakoupení automobilu.

Žádal jsem o příspěvek na péči a ten mi byl zamítnut trpím velmi těžkou plicní nemocí a bez automobilu se nemohu nikam dostat mohu vědět zda mám nárok na finanční pomoc na zakoupení automobilu a zvýšení důchodů moc děkuji.Koudela

Odpovědi
Jambalaya

Dobrý den, zkuste hledat na níže uvedeném odkazu. Jsou tam různé dotazy a vysvětlení.

Zdroj: http://www.va­clavkrasa.cz/po­radna/dotazy-a-odpovedi/prispevek-na-nakup-automobilu-a-provoz.html