Dobrý den, jsem úplný nováček a chtěl bych se zeptat co je to MSN? Děkuji za případnou odpověď

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Je to široce používaný nástroj ke komunikaci, určený k okamžítému doručení. Na rozdíl od emailu se zpráva objeví ihned na obrazovce adresáta a ten na ni hned odpovídá.

V Česku se s ním málokdy setkáte – skoro nikdo ho nepoužívá. U nás se hodně používá ICQ, což je to samé jen od jiné společnosti. To v zahraničí zase ICQ skoro nikdo nepoužívá.

Obě služby jsou zdarma.