dobrý den,jsem učitelka v MŠ, mám materitu, ale studovala jsem ekonomii. CHtěla jsem se zeptat jaké minimum potřebuji?

Je mi už 40 let a potřebovala bych si doplnit vzdělání, abych mohla i nadále pracovat ve školství. Děkuji

Odpovědi
člověk

pozor na meterity,ale stane se i mi,
jinak se zeptejte na oboru školství vašeho města,někomu stačí jeden rok pedegogického minima,jiný okres žádá tři roky pajdáku

ela2

Myslím,že v současné době je vyžadováno magisterské studium.Na studijním oddělení PF vám jistě odpoví.
Nebo se zeptejte na nejbližší SPgŠ .(STŘEDNÍ PEDAGOGICKÁ ŠKOLA).