Avatar uživatele
Loreta

Dobry den,jsem tu nova-vemete mne mezi sebe?

Ale,musim napsat,ze nemam na svem pocitaci diakritiku,tak mne prosim omluvte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, GM, Elk, iceT, johana 56, hanulka11, anonym před 4753 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

S diakritikou se netrap.
Vítej ve vybrané společnosti vševědů a nevědů, kteréžto role se neustále proměňují, osoby a obsazení jsou neskutečně alternativní.
Se svým nickem si určitě získáš spřízněné duše, jež, jako ta tvá, mnohdy v tom podivném světě tápou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Hezký den ti přeji, jasně bereme každého pomocníka a prima človíčka. Sem není vstup zakázan.Takže si udělej pohodlí a buď tu jako doma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
franku

Ano rádi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Každý tady byl jednou nový, tak ať se tady něco dozvíš, někomu poradíš a budeš se sem ráda vracet. Přeju hezký den a Mazdar!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Vítej v odpovědích těším se na otázky a odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ahoj … ja jsem tu take " skoronova " a mam nemeckou klavesnici , pisu take bez hacku a carek :) a nikdo mi to zatim nedal " sezrat ". Jsem tu rada , nepocituji zde zadne zabomysi valky – naopak – vidim , ze kazdy rad pomuze – i me -se zakladnim vzdelanim. ! :) -iv- Proste si nikdo nerypne na me obcas otazky jak z mat. skolky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Rádi tě přijmeme a vítáme tě zde kolegyně naše 🙂a to že nemáš diakritiku na svém počítači vůbec nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Vítejie,přeji hodně palců nahoru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek