Loreta

Dobry den,jsem tu nova-vemete mne mezi sebe?

Ale,musim napsat,ze nemam na svem pocitaci diakritiku,tak mne prosim omluvte.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

S diakritikou se netrap.
Vítej ve vybrané společnosti vševědů a nevědů, kteréžto role se neustále proměňují, osoby a obsazení jsou neskutečně alternativní.
Se svým nickem si určitě získáš spřízněné duše, jež, jako ta tvá, mnohdy v tom podivném světě tápou.

Další odpovědi
hanulka11

Hezký den ti přeji, jasně bereme každého pomocníka a prima človíčka. Sem není vstup zakázan.Takže si udělej pohodlí a buď tu jako doma.

franku

Ano rádi.

Elk

Každý tady byl jednou nový, tak ať se tady něco dozvíš, někomu poradíš a budeš se sem ráda vracet. Přeju hezký den a Mazdar!

dědapetr

Vítej v odpovědích těším se na otázky a odpovědi.

anonym

Ahoj … ja jsem tu take " skoronova " a mam nemeckou klavesnici , pisu take bez hacku a carek :) a nikdo mi to zatim nedal " sezrat ". Jsem tu rada , nepocituji zde zadne zabomysi valky – naopak – vidim , ze kazdy rad pomuze – i me -se zakladnim vzdelanim. ! :) -iv- Proste si nikdo nerypne na me obcas otazky jak z mat. skolky.

panenka

Rádi tě přijmeme a vítáme tě zde kolegyně naše 🙂a to že nemáš diakritiku na svém počítači vůbec nevadí.

johana 56

Vítejie,přeji hodně palců nahoru.