Dobrý den,jsem plavčík momentálně bez práce. Víte o nějakém kurzu na elektr. konstruktéra? V tomto oboru mohu pracovat.

Nejlepší odpověď
tom004

To je trochu daleko od sebe.Abyste mohl pracovat v tomto oboru,potřebujete minimálně ÚSO vzdělání elektro. Na to kurz nestačí.

Doplním.Žádný takový rekvalifikační kurz nemůže existovat.Pro práci na el. zařízení je třeba minimálně výuční list.Ani ten neopravňuje k samostatné práci.Teprve absolvování školení se závěrečnou zkouškou z vyhlášky 50/1978Sb.,dává možnost samostatně pracovat na el. zařízení,nebo provádět instalace.Vyhláška je dále rozdělena na §5 – 8,které určují,jakou práci a na jakém el. zařízení může dotyčný vykonávat.§9 a10 je pro revizní techniky a konstruktéry.Toto přezkoušení se pravidelně musí opakovat.

Další odpovědi
venkovan

Hodit do vyhledávače a nebo se doptat na úřadu práce. Jsou i rekvalifikační kurzy, myslím, že na elektrikáře také.