anonymka2000

DObrý den,jsem 14 letá dívka měřím 174 cm:/ už nechci růst!Nevíte jak dlouho ještě budu růst?a kolik ještě asi vyrostu??

DObrý den :) jsem 14 letá dívka měřím 174 cm :/ už nechci růst! Nevíte jak dlouho ještě budu růst? :// a kolik ještě asi tak povyrostu? :// strašně moc se bojím

Odpovědi
Kiti

To je u každýho jiný, ale holky už po 15. roce moc nerostou, co sem si teda všimla v okolí.
174 ještě není tak moc :) já zas na druhou stranu mam jenom 152

Questman

Buď ráda, že jsi jaká jsi :)
Vysoké ženy mají také lepší postavení ve společnosti – ono celkově vysocí lidé mají lepší postavení ve společnosti

tencosepta

Ále, když tak vezmeš pilu a… No, jestli chceš podobným způsobem (aj hormonálním) přestat růst, tak z takového nápadu sejdi, budeš toho pak v budoucnu litovat. Věř mi, jak vidím ty malé třicetileté stvoření, no tak si vážně klepu na čelu… Jak psal úkolový muž – buď ráda, že jsi jaká jsi. Co by někteří lidi za tvoji výšku dali :)