Avatar uživatele
MajošxP

Dobrý den. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli byste mi nemohly poradit, jak mamku přemluvit na koně?

Vím, na koně musím mít spoustu času, jenže já ten čas mám.. A chtěla bych se koním věnovat.. Věnuji sej im od roku 2007 a za tu dobu jsem vystřídala již několik stájí.. S konmi to umím, teda až na škákání no, to sem ještě nějak nezkoušela..
Tak kdyžtak děkuji za odpověď :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4660 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Ty si raději koně ještě nepořizuj. Myslím, že ten, kdo si chce koupit koně by měl mít alespon licenci … podle tvého pravopisu soudím, že budeš ještě na ZŠ – tam možná máš spoustu času, protože se nemusíš učit, ale pak půjdeš na SŠ a tam už se nějaká ta příprava do školy musí dělat. Nehledě na to, že koník potřebuje nejen čas, ale i peníze a prostor.
Počkej pár let – uvidíš jestli tě ještě koně budou zajímat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jose1f

Ahoj, nedej se odradit. Například Gott, z něho rodiče chtěli mít elektrikáře. On to nevzdal a stal se slavným zpěvákem. Hlavně se s mamkou nehádej, neotravuj ji škemráním, ale do té doby, než mamka pochopí, že to myslíš vážně a že si na to budeš umět udělat čas, tak se obklop knihami o koních a studuj. Pamatuj, že příležitost přeje připraveným. Příležitost určitě přijde, ale budeš připravená? Hodně štěstí!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kamila44444

Ukaž mamce jak koně miluješ a jak jej chceš.Pořád se jí na toho koně vyptávej jestli ho můžeš mít a někdy i musíš brečet.Když budeš na internetu,tak se vždy dívej na : inzerce koní..-tam se prodávají koně a vždy mamce nějakého ukaž kterého bys chtěla a řekni jí že budeš moc ráda když ho budeš mít a že se o něj budeš starat a když toho koně budeš mít tak že už po ní nic chtít nebude.Ale také se jí zeptej na finance jestli na to vůbec bude mít-koně nejsou levní!

Zdroj: http://www.inzerce-koni.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlada

Co je to přemluvit mamku na koně? Mamka si nechce sednout na koně? Chceš, aby ti rodiče koupili koně? Chceš se věnovat koním v nějaké stáji? Takhle aby ti kůň rozuměl.

před 4660 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek