Dobrý den. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli byste mi nemohly poradit, jak mamku přemluvit na koně?

Vím, na koně musím mít spoustu času, jenže já ten čas mám.. A chtěla bych se koním věnovat.. Věnuji sej im od roku 2007 a za tu dobu jsem vystřídala již několik stájí.. S konmi to umím, teda až na škákání no, to sem ještě nějak nezkoušela..
Tak kdyžtak děkuji za odpověď :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ty si raději koně ještě nepořizuj. Myslím, že ten, kdo si chce koupit koně by měl mít alespon licenci ... podle tvého pravopisu soudím, že budeš ještě na ZŠ - tam možná máš spoustu času, protože se nemusíš učit, ale pak půjdeš na SŠ a tam už se nějaká ta příprava do školy musí dělat. Nehledě na to, že koník potřebuje nejen čas, ale i peníze a prostor.
Počkej pár let - uvidíš jestli tě ještě koně budou zajímat.

Další odpovědi:

Bronzový

Ahoj, nedej se odradit. Například Gott, z něho rodiče chtěli mít elektrikáře. On to nevzdal a stal se slavným zpěvákem. Hlavně se s mamkou nehádej, neotravuj ji škemráním, ale do té doby, než mamka pochopí, že to myslíš vážně a že si na to budeš umět udělat čas, tak se obklop knihami o koních a studuj. Pamatuj, že příležitost přeje připraveným. Příležitost určitě přijde, ale budeš připravená? Hodně štěstí!

Pokročilý

Ukaž mamce jak koně miluješ a jak jej chceš.Pořád se jí na toho koně vyptávej jestli ho můžeš mít a někdy i musíš brečet.Když budeš na internetu,tak se vždy dívej na : inzerce koní..-tam se prodávají koně a vždy mamce nějakého ukaž kterého bys chtěla a řekni jí že budeš moc ráda když ho budeš mít a že se o něj budeš starat a když toho koně budeš mít tak že už po ní nic chtít nebude.Ale také se jí zeptej na finance jestli na to vůbec bude mít-koně nejsou levní!

Zdroj: http://www.inzerce-koni.cz/

Diskuze k otázce

Zlatý

Hlada

Co je to přemluvit mamku na koně? Mamka si nechce sednout na koně? Chceš, aby ti rodiče koupili koně? Chceš se věnovat koním v nějaké stáji? Takhle aby ti kůň rozuměl.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.