MajošxP

Dobrý den. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli byste mi nemohly poradit, jak mamku přemluvit na koně?

Vím, na koně musím mít spoustu času, jenže já ten čas mám.. A chtěla bych se koním věnovat.. Věnuji sej im od roku 2007 a za tu dobu jsem vystřídala již několik stájí.. S konmi to umím, teda až na škákání no, to sem ještě nějak nezkoušela..
Tak kdyžtak děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
Berušinka

Ty si raději koně ještě nepořizuj. Myslím, že ten, kdo si chce koupit koně by měl mít alespon licenci … podle tvého pravopisu soudím, že budeš ještě na ZŠ – tam možná máš spoustu času, protože se nemusíš učit, ale pak půjdeš na SŠ a tam už se nějaká ta příprava do školy musí dělat. Nehledě na to, že koník potřebuje nejen čas, ale i peníze a prostor.
Počkej pár let – uvidíš jestli tě ještě koně budou zajímat.

Další odpovědi
Jose1f

Ahoj, nedej se odradit. Například Gott, z něho rodiče chtěli mít elektrikáře. On to nevzdal a stal se slavným zpěvákem. Hlavně se s mamkou nehádej, neotravuj ji škemráním, ale do té doby, než mamka pochopí, že to myslíš vážně a že si na to budeš umět udělat čas, tak se obklop knihami o koních a studuj. Pamatuj, že příležitost přeje připraveným. Příležitost určitě přijde, ale budeš připravená? Hodně štěstí!

kamila44444

Ukaž mamce jak koně miluješ a jak jej chceš.Pořád se jí na toho koně vyptávej jestli ho můžeš mít a někdy i musíš brečet.Když budeš na internetu,tak se vždy dívej na : inzerce koní..-tam se prodávají koně a vždy mamce nějakého ukaž kterého bys chtěla a řekni jí že budeš moc ráda když ho budeš mít a že se o něj budeš starat a když toho koně budeš mít tak že už po ní nic chtít nebude.Ale také se jí zeptej na finance jestli na to vůbec bude mít-koně nejsou levní!

Zdroj: http://www.inzerce-koni.cz/

Hlada

Co je to přemluvit mamku na koně? Mamka si nechce sednout na koně? Chceš, aby ti rodiče koupili koně? Chceš se věnovat koním v nějaké stáji? Takhle aby ti kůň rozuměl.