Dobrý den, jelikož mám dojem, že spousta uživatelů nepochopila jednu věc, tak jen pár slov...........

Měli by jsme si všichni uvědomit, že tyto stránky nejsou naše stránky a že jsme tu pouze na návštěvě a z tohoto důvodu musíme respektovat pravidla(kodex) majitele těchto stránek. Když jsme se registrovali,tak jsme s podmínkami tohoto serveru souhlasili.
Domnívám se, že pokud se někomu nelíbí, jak jsou stránky udělány, tak bude asi lepší, když si najde jiný server.
Chtěla bych skutečně zdůraznit to, že jsme tu pouze na návštěvě. Když se Vám nebude u někoho doma líbit, tak tam přeci nebudete chodit, nemyslím si, že by jste mu z důvodu, aby jste tam mohli chodit, začali přendavat nábytek,,což vlastně děláte. Vy tu zcela veřejně napadáte administrátora a doporučujete mu, jak má svoji práci dělat, případně doporučujete autorovi stránek, aby admina vyhodil…To se takhle chováte i v běžném životě?? Nebo Vám tou anonymitou narostly růžky a naučili jste se trkat.

Nejlepší odpověď
annas

Kropítko, těší mě, že stojíte na stejné straně jako já a že obě shodně chápeme záměr administrátorů vrátit Odpovědím původní charakter, pro který byly otevřeny. Jsem ráda, že po téměř tříměsíční diskuzi došlo ke změně – doplnění nové rubriky. Je zde dost místa pro diskuzi, názory, luštění hádanek apod. Samozřejmě bez bodování…

Každý z nás by si měl uvědomit, jaký je rozdíl mezi názorem a kvalifikovanou odbornou odpovědí. Chci věřit, že tomu tak u většiny je.

Admin. mají právo rozhodovat o tom, kam otázku či neotázku zařadí – jsou zřizovateli. My bychom měli být uživateli, kteří respektují pravidla. Aspoň tak jsem se s tím v životě vždy setkávala. I zde se snažím. Když udělám chybu, jsem ochotná ji přijmout a omluvit se, ale bez jakýchkoliv urážek a osočování.

Někdy nakouknu na jinou stránku, kde jsou odpovědi na názorové otázky bez jakýchkoliv připomínek správně zařazovány a nejsou hodnoceny. Když to jde tam, proč na Odpovědích se to zdá nesplnitelné?

anonym

Tak proč tu vaši otázku nesmažou? A spolu s ní všech zbytečných 15 tisíc otázek o ničem. A ponechat jen ty kolem amnestie a jak na exekutora.

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-vecer-administratore

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-prehazuji-otazky-do-anket-a-zabavy

ten který je

Zdravím,jelikož už sem na tyto stránky chodím nějaký ten pátek,tak si myslím že zavedení názorové sekce není nic špatného a administrátor dal prostor uživatelům kteří pokládají otázky odlehčeného charakteru.Je pravda že bodováním byli znevýhodněni lidé kteří odpovídali sice ne často ale odborně.Nebudu nikoho jmenovat,každý ví.Někdo je znalec na to druhý zas na ono.Nebudu za nikoho mluvit,mluvím sám za sebe.Musím říct že nová kolonka-názory se mi líbí a nějaké body jsou mi ukradeny.Někdy když vím tak rád poradím a občas si i zašpásuju nebo pobavím.Myslím si že tyto stránky poskytují mnoho možností a jsem za ně rád.Když si tu budem dělat naschvály,nikomu to užitek nepřinese.Tot vše.