burakeli

Je v Jihlavě někde ZOOT?

Nejde mi to vyhledat, google ani seznam se mi nenačítají.:)
Děkuji!!

Nejlepší odpověď
da ny

Ano:
Březinovy sady 5642/10
586 01 Jihlava 1
Provoz:
Letní květen – září 8.00 – 18.00 100 Kč 60 Kč 60 Kč 30Kč
Mezi duben, říjen 9.00 – 17.00 100 Kč 60 Kč 60 Kč 30 Kč
Zimní listopad – březen 9.00 – 16.00 80 Kč 40 Kč 35 Kč 15 Kč
Za dítě se považuje osoba ve věku od 3 let do 15 let.
ZTP a ZTP/P – Osoba s průkazkou občana ZTP.
Osobě, která se prokáže průkazkou občana ZTP/P, je umožněn doprovod jedné osoby zdarma.

Slevu ze základního vstupného lze poskytnout:
Osobám, které dosáhly věku 60 let a prokáží se průkazem totožnosti – sleva 40 Kč ze základní výše vstupného pro dospělé dle příslušného období.
Studentům do 26 let, kteří se prokáží platným průkazem studenta – sleva 40 Kč ze základní výše vstupného pro dospělé dle příslušného období.
Děti do 3 let mají umožněn vstup zdarma. Za kočárek se neplatí.
U organizovaných skupin (tábory, zájezdy atd.) má na každých 15 dětí jeden doprovod vstup zdarma.

Vikki.vivi

Ja jsem kamosce kupovala na zootu ted tricko k narozkam a vubec ji nesedelo, poslala jsem tedy zpet a krome vracenych penez mi poslali i slevovy kod NESEDIVAMTO na 20%!!! To jsem nadsena haha, ted jsem vybrala kamosce jiny tricko a sobe taky neco a jeste usetrim. :))))) Kod lze pouzit i opakovane, takze klidne vyuzijte taky. ;)

Vercule

A ten zoot to má jak s vyzkoušením? Někde jsem viděla, že se dá zkusit ještě před platbou?

Cizecek.M

Ano, dá. Ale… Já kupuju jen tu jejich privátní značku, ta mi vyhovuje nejvíc. Sedne perfektně. Takže v tomto případě já nic nevracím :)

Kajolka

Jojo, v Jihlavě je zoot na dvou místech :) Ale já si oblečení nechávám doručit domů, ale to pohodlnější :)

Vercule

Tohle oceňuju :) Proto nakupuju na netu, protože mi to doručí až domů a já nikam nemusím :D