Dobrý den, je pravda, že je možno hostu v restauraci uložit pokutu za lusknutí na číšníka, podle jakého předpisu?

Nejlepší odpověď
ReHu

No…podle etikety to zrovna není, ale pokutu? To slyším prvně.

Další odpovědi
Ella

O takovém předpisu jsem teda v životě neslyšela. My se u nás musíme řídit jiným předpisem – nikdy neodpovídat NE!
Dělám v pětihvězdičkovém hotelu – v restauraci a občas i tam nějaký ten „slušně vychovaný“ (hahaha) na nás luskne… hlavně Rusáci to dělaj. Řešíme to následovně – ignorace. No uznejte, sluší se to? Co jsme nějaký psi aby na nás luskali???

ten který je

To slyším poprvé,ale byl jsem svědkem když jeden připitý host plácl servírku přes zadek a ona ho potom plácla přes pusu a bez pokuty.:-)

vecernice

To je blbost s tou pokutou.Platí to jen ve vybraných restauracích,že se to zrovna nehodí,ale v některých restauracích můžete luskat jak chcete.Jedině že vás budou považovat za blázna.

stana73

To nevím,ale slyšely jsme to už jako studentky a pokoušely číšníky.Asi že nás znali,nic to s nima nedělalo.Těžko by to ale hlásili policii,nebo úřadu a dokazovali.To spíš u nějakého neurotika vypadá na facku

hanulka11

to možná tak dělaj štamgasti, že lusknou řeknou ještě jednu rundu, ale slušný člověk to myslím nedělá