Avatar uživatele
Registrovaný

Dobrý den, je oznamovatel přestupku, který podal písemné oznámení také účastník řízení?

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Oznamovatel přestupku je účastníkem řízení
o přestupku pouze ve speciálních případech
vymezených v § 68 odst. 1 zákona o přestupcích.

Zdroj: old. otevrete. cz/infoliga. php?akce=clanek&id=174

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.