Messe

Je nějaká šance na zvýšení alimentů když bejvalej nedělá a neplatí ani to co má?

Dobrý den je nějaká šance na zvýšení alimentů když bejvalej nedělá a neplatí ani to co má nějakých 1200.

Odpovědi
anonym

Sedřete ho z kůže darebáka za to,že vás kdysi miloval a,když s něho nic nevymačkáte,tak vaše dítě až dospěje vám to třeba vrátí i s úroky jako bonusem.
Je těžké být samoživitelkou jistě,ale pochopte váš bývalý má problémy,jelikož je taky jenom člověk?!

ivzez

Domnívám se, že není. Máte-li výživné stanoveno soudně,
můžete po otci začít vymáhat. Ale kde nic není, ani …

Ale za zkoušku nic nedáte, návrh na zvýšení
výživného je (pokud vím) osvobozen od poplatku.