Doktor.pomoc

Dobrý den je mi třináct a hledám brigádu někde poblíž Litvínova 8 budu rád za každou odpověd.

Potřebuji na nový mobil ale ale rodiče mi na něj nedají tak nutně potřebuji brigádu předem děkuji za otázky.

Nejlepší odpověď
www

Dodržuj pravidla, se kterými jsi při registraci souhlasil a zkontroluj starší odpovědi na totéž !

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Jakou%20brig%C3%A­1du

Další odpovědi
setapouch

„Potřebuji na nový mobil ale ale rodiče mi na něj nedají“ – alespoň někdo má ve vaší rodině rozum.

ivzez

Kdybys opravdu potřebovala mobil,
rodiče by ti jej pravděpodobně pořídili.

Brigádu ve 13 neseženeš,
zaměstnat tě někdo může až po dovršení 15 let.