kamila44444

Dobrý den.Je mi 13 lej a chtěla bych si nějak vydělat např.roznášení letáků.Něco ve zl.kraji.Kam se mám obrátit?

  • 13 let

Doplňuji:

  • Můj 12iletý spolužák roznáší letáky a za měsíc má 2 000 kč.

Nejlepší odpověď
tom004

Tak,je roznáší načerno,na někoho.A,ten dotyčný,z toho může mít,pěkný malér.

Další odpovědi
hanulka11

ve 13 letech tě nikdo na brigádu nevezme
tak ať ti poradí jak to dělá

Deli

Možná bys mohla spíše po sousedech nabídnout svou pomoc – vyluxovat auto, pohrabat na zahradě… Zkus se poptat.