lenuska

Jaké má pravomoci insolvenční spráce? Je možné aby Vám pomohl s odblok učtu kam Vám chodí všechny peníze?

Dobrý den jaké má pravomoci insolvenční spráce je možné aby Vám pomohl s odblok učtu kam Vám chodí všechny peníze,
Je v kompetenci insolvenčního správce aby dal pokyn odblokovat učet když Vám ho při insolvenci zablokují nebo omezí výběr ?

Odpovědi
ivzez

Účet se (pokud vím) blokuje při exekuci, nikoliv při insolvenci.
Odblokování účtu je nutné řešit s tím, kdo jej obstavil – s exekutorem.