Dobry den ,jake dokumenty musim odevzdat pri pracovni neschopnosti ,presahujeli do dalsiho mesice?

odevzdaljsem pocatecni neschopenku a koncem mesice papir na penize,ktery jsem obdrzel u lekare,mel mi vystavit jeste neco?

Nejlepší odpověď
anonym

dobrý den i vám,odevzdal jste vše víc nepotřebujete až ukončíte nemocenskou pak odevzdáte lístek s ukončením

Další odpovědi
Gabe

Pokud marodis pred 15 dne v mesici,potrebujes listek na penize po 14 dnech.Tj:Nes­chopenka vydana 10.12.plus 14 dni,tak potrebujes papir na penize k 24.12.Pro uctarku na npodniku kde pracujes.Druhy papir musi byt potvrzen ke konci mesice,tj.k 30 nebo 31.Ten odevzdavas na socialce.Dalsi mesic uz odevzdavas pouze jeden papir na socku a to ke konci mesice.