jana kaperov

Dobrý den, jaké doklady si vzít na úřad práce při pobírání inval. důchodu 1. stupně?

dostanu nejakou podporu inval.duchod byl 10072korun nyni od července 1.stupen je 4844 dekuji za odpoved

Odpovědi
Michal Kole

Lékařské zprávy, občanku, doklady o vzdělání, vojenskou knížku, zápočtové listy od zaměstanavatelů, kde jste pracoval.

Pardon: Já jsem špatně pochopil otázku.

Invalidní důchod se vyřizuje na sociálce a k tomu potřebujete výše zmíněné doklady

Na úřadě práce stačí lejstro ze sociálky, že vám byl invalidní důchod přiznán a nějaký nějnovější výměr protože pokud už jej máte déle, tak už se několikrát valorizoval.