nikola1

Dobrý den, jak zjistím, zdali nejsem finančnímu úřadu nic dlužná? děkuji

Dobrý den, jak zjistím, zdali nejsem finančnímu úřadu nic dlužná? existují nějaké výpisy z FÚ? pokud ano, kde o ně požádat? děkuji

Nejlepší odpověď
carpediem

Ano existuje výpis o bezdlužnosti, žádáš přímo na FU, něco málo se platí, je to většinou do 3 dnů, ale mají na to měsíc.

Další odpovědi
Lamalam

Na FÚ můžeš požádat o potvrzení o bezdlužnosti, platí se poplatek 100 Kč. Pozor, toto potvrzení se týká pouze případných dluhů na daních. Dluhy vůči jiným subjektům tam nejsou zahrnuty. Ještě před několika lety to dělali zdarma, pokud jsi uvedla, že to nechceš pro soukromé účely, ale že to vyžaduje nějaká státní instituce (Úřad práce, příloha k nabídce do veřejné zakázky atd.).

bulík

A to myslis osvc, s.r.o, fo?
Máš na mysl daň z nemovitosti, dph, prijem z najmu,?? .?

Pepa25

To je na všechny daně, prostě si vyjednou vše na příslušné RČ nebo IČ …