Naty2020

Dobrý den, jak si odstraním ask?? Není na internetu náhodou návod?? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
badisko

stahni si toto …je to bez instalace a spust http://thisisu­dax.org/?p=1 vymaze to vsechny blbiny (nechtene toolbary ) proste jen spust a o nic se nestarej …zhruba do 10 min..bude vsechna havet pryc.. odstani to slozky ..hodnoty z registu takze upne vsechno !! odskouzeno
Doplňuji:
dokaze na par kliknuti uplne odsranit toto ..

Ask Toolbar
Babylon
Blekko
Claro / iSearch
Conduit
Crossrider
DealPly
Delta
Facemoods / Funmoods
Findgala
Globasearch
Hao123
iLivid
Iminent
IncrediBar
MocaFlix
MyPC Backup
MyWebSearch
PerformerSoft
Privitize
Qvo6
Searchqu
Snap Do
Swag Bucks
Wajam
Web Assistant
WhiteSmoke
 Zugo

Další odpovědi
beer

Stačilo jen přečíst nabízené možnosti (jak ukládají zdejší pravidla) a bylo by ti jasno. Otázka se zde úspěšně řešila již několikrát!!
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=odstraním%20ask

Alesh

Jde ti o lištu, resp. doplněk v prohlížeči, viď?
Předně je dobré ho vůbec neinstalovat 🙂
Sice jsi nenapsala v jakém prohlížeči, takže dostaneš jen obecnou radu:
Doplněk zakázat v prohlížeči (možná půjde i odebrat nebo odinstalovat přímo v něm).