Avatar uživatele
anonym

Dobrý den, jak se mohu bránit ve správním řízení proti obvinění z fyzického a verbálního napadení, které jsem nespáchal.

slečna mi nedala přednost, tak jsem ji důrazně domluvil a místo toho aby byla vděčná, že do mě nenarazila měla ještě tu drzost si na mě stěžovat na policii, která postoupila celou věc městskému úřadu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Celkem jednoduche: ma na to slecna svedky? Mate na to vy svedky? Pokud jste tam byli jen sami dva, pak je to tvrzeni proti tvrzeni. Vy muzete tvrdit, ze vam nedala prednost v jizde a nadal jste ji, ona vas muze narknout z fyzickeho a verbalniho napadeni. Pokud nejsou svedkove, tezko se bude neco dokazovat a smetete to pod stul.

Nicmene neznam presne danou situaci, kdy jste vylitl, ale pokud vam nedala prednost a nic se nestalo, stacilo zatroubit. Ridicka vozu by si to uvedomila. Muze se to stat skoro kazdemu, i sebelepsimu ridici – vetsinou v mistech, kde to nezna a kde plati pravidlo prednosti zprava. Rvanim na ni nic nespravite. At uz se nehoda stala ci nestala, akorat si muzete pritizit – viz ted.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

MÚ dostává k vyřízení, když to policie vyhodnotí jako přestupek. Součástí podkladů je protokol, kde bude uvedena výpověď slečny, vč. toho kdo odkud jel. O fyzickém napadení by měla být lékařská zpráva.
Braňte se normálně po pravdě, v případě podjatého rozhodnutí máte opravný prostředek k nadřízenému orgánu samosprávy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HOMER

Přesně tak,chtělo by to trochu víc tolerance(nemyslím pouze u vás,nevím co se tam přesně stalo).Jednou jsem např. stál na parkovišti u nemocnice,přijeli tam dva frajeři,nestáli na vjezdu ani 5 sekund a už na někoho začali volat „jeď ty pičo!“.Jindy si zase na nádraží zjišťuju spoj a u vedlejší přepážky stojí starší paní a pořád se na něco poměrně dlouze vyptává,za ní stojící pán s pokrouceným obličejem nervózně chodí v kruhu a po chvíli se naplno projeví slovy „to je ale p..“.Na druhou stranu,tito a podobní lidé by opravdu potřebovali napomenout,ale nešlo by to slušně?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek