versimo89

Dobrý den,jak pomoct při podmínečném propuštění když je odsouzený v Béčku s ostrahou děkuji za odpověd

Doplňuji:
vím jak podat žádost ale spíš mě zajímá jestli je možné že ji schválí

Odpovědi
jmhad

trochu nesrozumitelná otázka.Pravdě­podobně se jedná jak požádat o podmínečné propuštění. K tomu jen jedno – musí požádat sám odsouzený. A bachaři sami řeknou jak,koho a zda to vůbec má cenu.
K Vašemu doplnění – je nějaké pořekadlo,že do ženy nevidíš.V našich podmínkách by se mělo rozšířit " a do soudce".Když vezmete jen nedávný případ toho děvčete,kdy nevzal do vazby vraha a jiné a jiné,pak nezbývá jen ono druhé „Naděje umírá poslední“.Nic jiného se nedá k Vaší otázce říci.