Pokročilý

Dobrý den :) jak opravdu zablokovat uživatele pavlos1113 který mě pořád obtěžuje? :/

Dobrý den :) jak opravdu zablokovat uživatele pavlos1113 který mě pořád obtěžuje? :/ jo já jsem si ho dal blokovat jak je ten profil ta ikonka zákazu ale stále mi může psát jeho nechutné a obtěžující zprávy jako že mám vykouřit bedymu ču*áka atd atd atd :( moc vás prosím o pomoc vám děkuju za všechny rady :) už jste mi tu poradily a docela se mi tu líbí, jo rád bych tu zůstal ale toto se vážně nedá :/ Děkuju!
Doplňuji:
Děkuju tak já to zkusil a zatím mi nenapsal :) Tak to asi funguje :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

nikdy jsem takový problém neřešila
napište e-mail na info@odpovedi.cz
tam Vám poradí, nebo počkejte na
odpověď nějakého uživatele co má
stejnou zkušenost..
Doplňuji:
nebo si podle nápovědy uzavřete profil
nikdo Vás již nebude moci otravovat !!

Další odpovědi:

Zlatý

Když zablokujete uživatele až po tom, když jste s ním komunikoval, bude vás stále obtěžovat. Vím z vlastní zkušenosti s uživatelem Braníkem. I když jsem ho blokovala, stále pokračoval. Nakonec dostal BAN.

Zřejmě jediná možnost, jak píše briketka10, obrátit se na adminy.

Zlatý

Snad kvůli jednomu členovi posádky nechcete opouštět loď. Ne, teď vážně. Psal jsem Vám, ať si otevřete profil, abych mohl s Vámi komunikovat, když jste na mě měl dotaz, protože nám to nešlo se spojit - nemohl jsem Vám odpovědět.
Vnitřní poštou Vám znovu pošlu můj email, kdyby náhodou něco, a ten profil si zavřete - v nastavení zaškrtněte možnost Neumožnit kontaktování a prohlížení aktivity či jak se to jmenuje a onen uživatel by Vám tedy žádnou zprávu neměl už poslat.

Zároveň bych Vám tímto doporučil, jak píše paní briketka10, kontaktovat administrátora, prostě si na toho uživatele stěžovat. Tohle si myslím, že je za hranou slušného inteligentního chování.

Bohužel nejste sám, kdo s tímto uživatelem má problémy, já též plánuji napsat administrátorovi, protože chování tohoto uživatele nepatří do slušné společnosti.
Doplňuji:
A, už jsem to nestihl, už koukám máte profil zavřený. Mě se pořád ukazuje - Čeká na potvrzení - nevisí Vám tam dole moje žádost o kontakt?

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

:) teda co se dneska po těch nováčkách chce.. :)) po mě se tenkrát vyžadovalo jen letmé přečtění kodexu, ty přijímací rituály jsou koukám čímdáltím složitější :))

Zlatý

briketka10

a kdo je to ten pavlos1113
že je tak troufalý nechápu ??

Zlatý

briketka10

ahá je tu teprv od července
se nedivím ještě se nenaučil
vychování :)

Zlatý

Bedy

Starého psa těžko vychováš - asi takto bych to shrnul (nepředpokládám, že by ten pavlos byl malé dítě, to snad taková slova nezná).

Zlatý

zjentek

teď mluvíš jako bohemica

Zlatý

briketka10

mě stačí jeho odpovědi..

Zlatý

Bedy

brketko, dejte si to do vyhledávací lišty zde a uvidíte :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.