mercis

Lze najít dalniční známku pro rok 2016 třeba v předplatném?

někde v akci s Je možné prosím někde sehnat dálniční známku 2016 s nějakým dárkem nebo zdarma k něčemu, k nějakému předplatnému třeba, dálniční známku 2016? Díky!

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně, kukni – https://www.go­ogle.cz/search?q=dál­niční+známka+2016+zdar­ma&oq=dálniční+znám­ka+2016+&aqs=chro­me.3.69i57j0l3­.13420j0j4&cli­ent=tablet-android-lenovo&source­id=chrome-mobile&ie=UTF-8 , ale levnější bude si ji prostě koupit…
😉

Další odpovědi
Lamalam

To netuším, ale vím, že zadarmo ti nikdo nic nedá.

kapka

http://mojepred­platne.denik.cz/in­zerce-predplatne/pred­platne-objednavka/
K predplatnemu regionálního deníku by mela byt zdarma. To mi prijde ještě celkem jako realne řešení. Pro někoho.
Já ji koupila v Albertu a dali mi k tomu celkem velkej rozmrazovac skel na aute. Další dvě věci z autokosmetiky na vyber už nemeli. Já teď už jen čekám, až zacne mrznout no… :D Akce byla ale jen do 27.12., pokud vím.
A ještě jsem na nějakém ibazaru četla inzerát, ze někdo prodá dálniční známku za 1300,–. Ze dolozi původ a tak. Jen osobni odběr v Liberci. No, šla jsem radši do Alberta. :)

anonym

u nás to dávali pod stromeček 🙂