TOMASSKRIPKA

DOBRÝ DEN, JAK JE PLACENÝ PAARAGRAF NA DÍTĚ?JESTLI HNED NEBO AŽ PO TŘECH DNECH? DĚKUJU SKŘIPKA

Nejlepší odpověď
standa

Ihned od 1.dne.

Ošetřování člena rodiny je propláceno už od 1.dne, a to ´sociálkou´ …na rozdíl od proplácení nemoci, kdy ´sociálka´ platí nemocenskou až od 15.dne a prvních 14 dní proplácí zaměstnavatel ze svého.

Skutečnost, že první tři dny jsou pro zaměstnance ´zadarmo´ je pak takový kompromis pro zaměstnavatele (že to má i regulační účinky v tuto chvíli nezdůrazňuji)

Další odpovědi
anonym

Je-li to trochu možné, nepoužívejte kapitálky. Špatně se to čte a navíc dle zásad netikety se kapitálky používají pouze pokud na nás chcete vyloženě křičet … dík

Škoda, že si to systém odpovedi.cz neumí ohlídat sám a sám na to upozornit.

kropitko

geOrge,on určitě křičet nechtěl a pokud ano,tak zároveň vykřičel svoje jméno do éteru…

kropitko

A ještě jedna věc,nevím proč to píšete do odpovědi,zrovna Vy,takový moralista…myslím,že Vaše odpověď není ani trochu užitečné,aspoň vzhledem k otázce tazatele.....

Tady je Vaše odpověď.....

Je-li to trochu možné, nepoužívejte kapitálky. Špatně se to čte a navíc dle zásad netikety se kapitálky používají pouze pokud na nás chcete vyloženě křičet … dík

Škoda, že si to systém odpovedi.cz neumí ohlídat sám a sám na to upozornit.

annas

Je pravda, že používání velkých písmen je dnes spíš výjimkou. Znalci strojového (počítačového) písma ale uvádějí, že se buď dají použít vždycky, nebo nikdy. Jejich použití je však univerzální, nemá nějaký skrytý význam.

kropitko

BA BA,ALE MĚ TO NIJAK NEROZČILUJE,JELIKOŽ TAZATEL,NECHTĚL DLE MÉHO NA NIKOHO KŘIČET.