Galax

Dobrý den, jak často se vám stává, že Datart nestihne reklamaci do 30ti dnů?

Dobrý den, chci se zeptat, jak často se vám stává že Datart (nebo i jiné obchody) nestihne reklamovat zboží do 30ti dnů??? ( Chci vědět jakou mam šanci že to nestihne, chtěl bych za zboží vrátit peníze… dal jsem to schválně reklamovat o svátcích které napojoval víkend… tak mě zajímá jakou mam tak šanci…) :) Děkuji…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pokud to nestihnou do 30 dnů máte právo na odstoupení od smlouvy dle reklamačního řádu. Ale neradujte se předčasně oni to většinou stihnou i v posledním dnu.