drahon

Chtel jsem vedet, kdyz zadam tel. cislo, ze se najde podle GPS?

Dobry den ja sem chtel vedet ze kdiz zadam tel cislo ze podleGPS najde dekuji

Odpovědi
zelí

Když se píše s y.
NE, GPS a mobilní sìť jsou 2 různé sítě. Mobil se dá najít jak čistě pomocí GPS tak čistě pomocí telefoní sítě.

klumprt

Nejsem si jistý, jestli chápu dotaz. Přísně vzato, žádný dotaz zde nevidím.
Kam chceš zadat telefonní číslo?
Když ho zadáš například do googlu, tak se ti nic podle GPS nenajde. Ostatně co se má najít? Telefonní přístroj? Určitě ne každý, musí mít přijímač signálu GPS. Existuje androidská aplikace, která umí za určitých podmínek ukradený či ztracený telefon lokalizovat. Musíš mít telefon propojený s účtem na google, na který se přihlásíš, musí být zapnutý a připojený k internetu. Vlastně zadávat číslo ani nebudeš. Možné je lokalizovat jedině vlastní telefon. Lokalizovat přesně cizí telefon dokáže jen policie a jen při odůvodněných vážných případech.

odik

Nějak nechápu, co ty chtít být říct zeptat se. Klikni na „upravit otázku“ a lépe (srozumitelně) formuluj svůj dotaz.