Lucyja

Hledam film o únosu holčičky a její záchraně nevlastním otcem – detektivem, pomůžete?

Dobry den, je to trosku starsi film a jedine klicove momenty, co si pamatuji, jsou ty, ze nejaky pan, myslim detektiv se seznamil s nejakou pani a ta mela holcicku. A za tou malou holcickou porad jezdil nejaky divny chlap a vzdycky ji dal takoveho jezecka jakoby hracku, a pak ji ke konci unesl, ale ten nevlastní otec detektiv ji zachranil, vypadl mi nazev, ale byl takovej divnej ;D diky za odpovedi

Odpovědi
ahold

Mohl by to být starý německý film: Stalo se za bílého dne.
http://www.csfd­.cz/film/124966-stalo-se-za-bileho-dne/prehled/

iceT

Neboby to mohl být podobný film V chladném denním světle, to je úplně stejný film.