jara45623

Dobrý den hledám jeden film

:: Jeden muž měl spoustu dluhopisu a druhý muž se ženou je chteli nějak získat tak si na nej něco vymysleli a chteli po něm vypsat šek on jim tam dal vše co měl tem muž říkal že ví že stejně ten učet zablokuje ale že bes toho šeku nehne potom sfalšovali podpis a všechny ty dluhopisy byly darované chudým rodinám díky za odpovědi zí

Odpovědi
emm.kate

zní mi to jako scéna z filmu Finty Dicka a Jane, ale možná myslíš něco jinýho..
 http://www.csfd­.cz/film/134130-finty-dicka-a-jane/