vodicka22

Dobrý den, hledám free program na sestříhání videí

Vyzkoušela jsem hodně programů jenže v některých se dá sestříhat jen určité množství.Takže hledám nějaký program který mi to sestříhá tak ja kto je a nezmění kvalitu videa takže žádnej windows movie maker.Děkuji za váš čas a za vaše případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
sonydawe

Co takhle program „VirtualDUB“? Stříhání videa bez problémů. Vždy ale u programů placených a i dobrých neplacených je potřeba znát jakou kvalitu a typ souboru požadujeme. Takže při ukládání nejlépe číst jaké možnosti uložení nám program nabízí. Samozřejmost pochopení formátů videí poměr velikost/kvalita. A také myslet na to, že nám přehrávač dvd nepřečte vše.

Další odpovědi
www

Pokud nenajdeš odpověď zde, podívej se na odpovědi starší (což mělas nejdříve):

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=St%C5%9­9ih%20videa

Bedy

Já mohu doporučit program Avidemux, který je zdarma a v češtině.
Stříhání přes Format factory je opravdu spíš jen nouzovka, nenabízí pokročilejší možnosti.

Nerad bych odkláněl téma, tazatelka má Windows, nevím, proč tu někdo začal cpát Linux. Ale když už jsme u toho.
Instalace nativních programů pro Windows v Linuxu sice je možná, ale má to řadu nevýhod – za prvé je nutné nainstalovat rozšíření Wine (ne Vine – vine se třeba krajina, nikoliv však program), což je tak trochu svým způsobem díra do systému – možné nebezpečí infekce virem.
Za druhé ty programy nemusí mít100%ní kompatibilitu, takže se mohou objevit nečekané pády, chyby, apod.
Nu a za třetí pro Linux existuje řada povedených nativních alternativ, budiž příkladem zde transmitér Arista.

Ke stažení zde. http://www.li­nuxexpres.cz/sof­tware/arista-prevadejte-videa-jednoduse-do-ruznych-formatu

Tw!st

jestli se ti nelíbí windows movie maker tak zkus třeba freemake video converter