kiky

Dobry den…FACEBOOK

chtěla bych se zeptat jak se mění FB profil…jsou dva, normalní a ten druhy z uvodní fotkou…jak si ho mám nasTavit ? nebo se nstaví sám ?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

pokud zmenis stary profil na novy s uvodni fotkou, pak je tato zmena uz nevratna na puvodni

Další odpovědi
tom004

FB,mi v poslední době silně připomíná minulou vládnoucí KSČ.Téměř všechny státní,soukromé podniky a instituce včetně obyvatelstva,se všechno může dozvědět na FB,a drtivá většina z nás je také na této drbně zaregistrována­.Všude jenom slyším,čtu,vidím věty typu „vše potřebné,nutné,za­jímavé,vyčerpá­vající info,ap.,najdete na .....“.Jak v minulosti,vše přes ÚV KSĆ.Vím,že to není odpověď na položenou otázku,ale tak trochu důvod k zamyšlení,jestli vůbec na FB komunikovat,protože jsem mimo jiné přesvědčen o tom,že nejvyšší nebezpečí úniku citlivých informací,je právě na něm.