Expertik

Dobrý den. Existuje nějaký php kod (ujasňuji otázku).........

Ujasňuji tedy otázku : Po kliknutí na tlačítko registrovat se vytvoří stránka,která bude vypadat např. takto : název-stránky.hostin­g.cz/username+pas­sword. Na stránce už bude vygenerováno : Jeho Username a Password a možnost si upravit profil. Pro aktivaci účtu mu automaticky příjde aktivační email na jeho email.

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdo ti tu nenapíš script, ale napíšu ti sem alespoň technologie: