Expertik

Dobrý den. Existuje nějaký html,css,xml,php nebo javascript.........

Dobrý den. Existuje nějaký html,css,xml,php nebo javascript který po vyplnění formuláře aautomaticky vytvořit stránku s adresou www.nějaká -stránka.např. estranky.cz/clan­ky/název uživatele+jeho heslo.html . Například jako je tady na odpovedi.cz že se registrujete a účet se automaticky vytvoří a hned po aktivaci emailem se můžete přihlásit. Děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

by to chtělo nejdřív ujasnit pojmy. html určitě ne, css jsou styly, xml taky ne… na hostingu estranky.cz to taky nepujde, protože nepodporuje php… javascript se v těchto případech používá na dolaďování formulářů…

na www.jaknaweb.com najdeš php scripty, jednoduché redakční systémy a tak dál, ale pokud to nebudeš umět použít nebo upravit, tak si nic moc od toho neslibuj…

Další odpovědi
anonym

to čo hľadáte, nie je to náhodou nejaký redakčný systém?
Inak hotové vzory určite existujú, ale na prevádzkovanie napr. Odpovedi.cz by ste potreboval (asi) vlastný server s dosť veľkým priestorom.
A to stojí (dosť) peniažky.