dobrý den.dostanu biometrický pas a můžu do USA,když mi chybí 2,3,a4 prst na pravé ruce?

Nejlepší odpověď
Bobule

Ano, můžete. USA nediskriminuje lidi s postižením, ať už se jedná o mentální nebo fyzické.
O vydání biometrické pasu žádejte na obecním úřadu s rozšířenou působností, a to v místě trvalého bydliště. Vyřízení biometrického pasu trvá 3 – 4 týdny a při převzetí pasu si požádejte o ověření funkčnosti čipu.

Co s sebou:

občanský průkaz
původní cestovní pas
600 Kč v hotovosti, osoby mladší 15 let 100 Kč

Na úřadě vás vyfotí přímo do systému, takže si není nutné si brát fotografii. Nemusíte vyplňovat žádné formuláře, ty za vás vyplní na úřadě. Celá procedura vyřízení žádosti o biometrický pas trvá asi tak 10 – 15 min

Další odpovědi
Michal Kole

A ještě se před cestou dop USA registrovat na netu a zaplatit KREDITNÍ kartou.

https://esta.cbp­.dhs.gov/esta/