Dobrý den, dostala jsem dvě pětky z matematiky a nevím, jak to mám říct. Prosím odpovězte! Děkují

Známka

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ke špatné zprávě zkus najít alespoň náznak nějaké Dobré zprávy, která s tím souvisí, a řekni je obě.

Dobrou zprávou může být domluvene přezkoušení na které se jdeš zrovna připravit ...

Další odpovědi:

Pokročilý

zdravim,nic jinýho stejně neuděláš než že to řekneš a pak se děj vůle boží,je to jen život,stim neuděláš nic a až budeš velká zasměješ se tomu a neboj někdy lepák neuškodí a jindy ti to zůstane v hlavě nadosmrti tak že to nebudeš nikdy praktikovat na svojich dětech držim palce

Zlatý

Řekni-to zase byl den ,zkazila jsem na co jsem sáhla, ale já to vše dám do pořádku,musím si k tomu sednout a probrat si to znovu a a opravím si co jsem pokazila.Mohlůo by to fungovat a bude vidět tvoje snaha.Jen to ale musíš dodržet,jestli ne už ti rodiče podruhé neuvěří.

Zlatý

rekni rodicum : "vyhodili me ze skoly" ! A hned na to rekni : "néééééé,ja si delala srandu,dostala jsem jenom dve kule ! " No,rodicum se ulevi a hned na to jim rekni,ze to napravis ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2734
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 962
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 483

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.