Jarekl

Dobrý den, dnes večer jdu na druhé rande s dívkou, hodí se jí něco přinést?

Když jsme se poprvé setkali, nedávali jsme si nic, ale teď mě napadlo, že na druhé rande bych jí mohl přinést květinu. Máme v plánu se projít městem a pak jen tak někde posedět. Je vhodné dívce květinu přinést? Aby ji třeba neobtěžovalo, že se s ní musí celý večer tahat v ruce…

Nejlepší odpověď
Drap

Květina nikdy neurazí a vždy potěší. Nebylo by vhodné přinést obrovskou kytici, ale třeba jedna růže nahradí spoustu slov.

Další odpovědi
1popelka1

Hlavně si ji měl donést na první rande, moc dobrý dojem si neudělal… když ti dala šanci, tak to teď pořádně naprav! :) Nemusí to být jen květina, ať ji tedy nenosí, třeba sladkost… Ale já ji nosila i na procházce a neobtěžovalo mě to ani trochu.

slad08

Myslím, že květina je vždy vhodná.
Jestli dívku bude obtěžovat to nevím, ale i to se může stát (jen řídce).
Určitě bych, ale dívce zaplatil večeři (jestli někam jdete), bez toho by to nebylo rande.

hanulka11

pokud váháš nad květinou -
tak ji kup dobrou čokoládu a sníte ji třeba spolu