Dobry den dne 27.4.2010 jsem ukoncila rocni pracovni neschopnost 15.11.2010 jsem sla opet neschopenku.

dnes me zaslali dopis ze ke dni 16.11.2010 mam vycerpano 180dni podpurci doby jak dlouho mohu jeste marodit (lecba bude delsi)dekuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Marodit můžete jak dlouho chcete, ale zadarmo.

Další odpovědi
musak

Marodit můžete a budete dostávat peníze.Jen se musí podat u doktora žádost o podpůrčí dobu na 3.měsíce pro sociálku.Měl jsem to samý,ale přišel jsem o dost peněz.Kdo Vám tu neschopenku ukončil?Musíte být také pořád v pracovním poměru.Prvních 14 dní platí zaměstnavatel,poté vám peníze vyplácí sociálka.Jestli nemáte pracovní poměr tak okamžitě na pracák.S pozdravem.