esopeso

Dobrý den,decra je od včera po zmenšení krč.mandliček,dá­váme zmzlinu-může se krk chladit také nějak zvenku?

Třeba studený zábal na krk…?díky
Doplňuji:
pardon,samozřejmě dcera a dáváme zmrzlinu:-)))

Odpovědi
dusand

ano, v nemocnici to takto dávali, možná jste to už i viděli, je to takový modrý gel v igelitu, déle udrží chlad a naopak i po nahřátí déle vydrží. je to výhoda že se nemusí tak často sundavat z krku. jinak doma kapesník nebo šátek namočen ve studené vodě, popřípadě i lehce namrazen (ale ne zmrazen na led, to už není dobrý)

anonym

Krční ,mandle mám venku já i syn, ale krk jsme zvenku nijak nechladili. Zmrzlina je dostačující a výborná. Také chladné nápoje a co mi dělalo nejlépe, byl hodně vychlazený koktejl. Samozřejmě v něm nesmí být kousky ovoce, protože by se mohlo něco přichytit na ráně a s tím já svou zkušenost udělala. Nic příjemného to potom nebylo.
U dětí se tyto zákroky hojí hodně rychle. Za pár dnů si nevzpomene, že byla v nemocnici.