Avatar uživatele
Blankam

dobrý den,dcerka (6) má jemné řídké vlasy,vytrhla si nechtě chomáč a vznikla jí velká lysina.Vyrostou jí nové vlasy?Díky

Vytržený chomáč vlasů-lysina na hlavě
Doplňuji:
Děkuji za názory.Já to nepodcením,ve ČT pojedu na kožní,snad pomůžou.Nevím přesně jak se to stalo.Má slabé vlasy,vypadnou i při slabém potáhnutí.Nosí culík ale rozčiluje ji že povoluje a tak si to pořád utahuje,možná nějak víc potáhla,ona neví.A měla vystoupení s taneč.kroužkem,zlo­bil ji culík tak jsem jí musela dát obyč.gumku a zas cosi vypadalo při sundavání,ale nezdá se mi že tolik.Díky za každou radu.Hlavně mě zajímá jestli to doroste. B.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4504 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Dobrý den, tohle rozhodně nepodceňuj. Vytrhnout si chumáč vlasů, aby zůstala lysina vyžaduje značnou sílu a nemůže se to stát náhodně. Neodkládej návštěvu lékaře, může to být příznak jiného, možná i závažného onemocnění.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Aby vznikla lysina, to přece není úplně normální. I mně se občas stane, že si vytrhnu velký zakudlaný chomáč vlasů, ale aby mi vznikla lysina, to ne..

.. Opravdu doporučuji co nejdříve návštěvu lékaře. Nemůžu si pomoct, ale tohle mi přijde dost vážné, nepodceňovala bych to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Babe

Mám pocit, že by to dorůst mělo, když jí je teprv šest.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví