hruby

Dá se zjistit, zda má dotyčný majetek?

DOBRÝ DEN DĚDEČEK JE V POKROČILEM VĚKU TRPÍ DEMENCÍ JE V DOMOVĚ DŮCHODCU KDYSI MLUVIL ŽE MA POLNOST JAK SE DÁ ZJISTIT CO JE NA TOM PRAVDY DĚKUJI HORAK

Nejlepší odpověď
arygnoc

neřvi!!!

😉

Další odpovědi
ivzez

Místo křiku radši používejte interpunkci,
Pak se nám Vaše otázky budou lépe číst.

Zkuste se podívat do katastru nemovitostí.

Hans51

Obecně to zjistit nelze, což je samozřejmě správně, protože právo každého vlastnit majetek musí být před ostatními chráněno (z různých důvodů).

Nicméně, pokud by se skutečně jednalo o polnosti (jak píšete ve svém dotazu), můžete zkusit „prohledat“ katastr nemovitostí pomocí nahlížení do katastru nemovitostí, jak radí ivzez. Mám však obavu, že Vaše hledání bude časově velice náročné (téměř nemožné), pokud neznáte bližší informace, které by umožnily dotčené nemovité věci specifikovat (ideálně alespoň katastrální území).

Další možností je dálkový přístup do katastru nemovitostí. Zde je důležité připomenout, že se jedná o službu zpoplatněnou.

pizlicka

pro ARYGNOC A INVEZZ už toho mam plné zuby,jak každého komandujete,aby nepsal velkymi písmeny.tohle už je nehorázná drzost a těžká buzerace! jak můžete vědět,z jakeho duvodu ma někdo zaply CAPS LOCK?? moje matka mi pise pouze velkymi pismeny,protoze ma spatny zrak,a takových lidí je spousta.hledte si odpovědí na otázky a přestante každého nového buzerovat!OD TOHO TU NEJSTE.