Avatar uživatele
hruby

Dá se zjistit, zda má dotyčný majetek?

DOBRÝ DEN DĚDEČEK JE V POKROČILEM VĚKU TRPÍ DEMENCÍ JE V DOMOVĚ DŮCHODCU KDYSI MLUVIL ŽE MA POLNOST JAK SE DÁ ZJISTIT CO JE NA TOM PRAVDY DĚKUJI HORAK

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? pizlicka před 3103 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

neřvi!!!

😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Místo křiku radši používejte interpunkci,
Pak se nám Vaše otázky budou lépe číst.

Zkuste se podívat do katastru nemovitostí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hans51

Obecně to zjistit nelze, což je samozřejmě správně, protože právo každého vlastnit majetek musí být před ostatními chráněno (z různých důvodů).

Nicméně, pokud by se skutečně jednalo o polnosti (jak píšete ve svém dotazu), můžete zkusit „prohledat“ katastr nemovitostí pomocí nahlížení do katastru nemovitostí, jak radí ivzez. Mám však obavu, že Vaše hledání bude časově velice náročné (téměř nemožné), pokud neznáte bližší informace, které by umožnily dotčené nemovité věci specifikovat (ideálně alespoň katastrální území).

Další možností je dálkový přístup do katastru nemovitostí. Zde je důležité připomenout, že se jedná o službu zpoplatněnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

pro ARYGNOC A INVEZZ už toho mam plné zuby,jak každého komandujete,aby nepsal velkymi písmeny.tohle už je nehorázná drzost a těžká buzerace! jak můžete vědět,z jakeho duvodu ma někdo zaply CAPS LOCK?? moje matka mi pise pouze velkymi pismeny,protoze ma spatny zrak,a takových lidí je spousta.hledte si odpovědí na otázky a přestante každého nového buzerovat!OD TOHO TU NEJSTE.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek