Dmitrij

Dobrý den. Co znamenají slova „hamtat“ a „poslečný“?

Díky za pomoc

Nejlepší odpověď
kropitko

V případě slova poslečný,se bude zřejmě jednat o překlep slova společný…

Jinak hamtat,znamená hrabat(syslit),pros­tě se snažit mít zásoby

Další odpovědi
panenka

já bych řekla že poslečný =společný
hamtat je čichat například ke spreju jak voní v jednom článku jsem kdysi četla že si holka koupila spreje a že jde hamtat.

gnr54

Hamtat: hamty,hamty ať mám víc než tamti.Nenažranost!! Poslečný:to ani já sama nevím

MIRANEK

Hamtat znamená žravě jíst a poslečný je druh adolescenta co hodně pokukuje po slečnách.