Dmitrij

Dobrý den. Co znamenají slova

1.rejžunk
2.čůčo
3.vyblbnutý ?
Děkuji.

Doplňuji:
K 3. slovu – Od té doby jen delší vztahy a v těch jsem věrný a jak se říká „vyblbnutý“.

Nejlepší odpověď
annas

Podle kontextu ke 3. bych doplnila … jak se říká, dost jsem si užil, vyřádil se, zklidnil se.
Doplňuji:
Já bych řekla,že rejžovat peníze znamená vydělat na něčem víc, než jsem do toho vložila.

Další odpovědi
vagra

3-Vyblbnout se-vyřádit se-odvázat se.

iceT

1.by mohl byt vydelek bokem,2.cuco je u nas jablecne vino,nebo levny patok,3.nevim,ale myslim,ze to ma ten stejny vyznam jak je to napsane,my jsme se nedavno vyblbli na skluzavce

panenka

Rejžunk znamená když ze své peněženky někde vydáš moc peněz.

Slovo čůčo užíváme pro označení velmi nekvalitního sladkého vína prodávaného ať už v papírovém kartonu, plastu, a dokonce i v lahvích skleněných
Vyblbnutý-znamená poslouchat třeba hudbu ,zatancovat si zkrátka se odreagovat.

ReHu

  1. větší odměna, plat za vykonanou práci. Většinou znamená více než dobrý poměr mezi prací a penězi.
  2. levné sladké víno, většinou ovocné
  3. blbnout – dělat hlouposti, vyblbnutý – přestat dělat hlouposti, v tomto případě v partnerském vzta­hu

flodur

1.rejžuje peníze-vydělává hodně peněz
2.laciné víno-hanlivě
3.až moc hloupý-je víc než blbý